OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontaktujte nás: +420 777 457 111 | info@lazne-lipova.cz

KOMERČNÍ NABÍDKA PROCEDUR

Klasická regenerační masáž částečná nebo celková

Tato profesionální masáž je vyhledávanou a oblíbenou terapií pro blahodárné účinky na uvolnění svalového napětí, odstranění únavy a bolesti svalů. Napomáhá lepšímu prokrvení kůže a svalů, vyplavování únavových látek, urychluje regeneraci po jakékoliv fyzické či sportovní aktivitě. Účinky masáže se projeví i na zlepšení pohyblivosti kloubů, pozitivní stimulaci cévního, nervového, lymfatické, trávícího a vylučovacího systému a na celkovém tělesném a duševním stavu.

340,- Kč/30 min.
(částečná – záda vč. šíje)
440,- Kč/45 min.
(částečná – záda vč. šíje)
540,- Kč/60 min.
(částečná – záda vč. šíje, horní nebo dolní končetiny)
760,- Kč/90 min.
(celková – záda vč. šíje, hrudník, horní a dolní končetiny)

 

Masáž lávovými kameny částečná nebo celková

Masáž lávovými kameny je jednou z nejlepších terapií na celkovou relaxaci a regeneraci organismu. Teplem a energetickými vibracemi kamenů dochází k uvolnění svalů do hloubky, rozproudění energie v těle, posílení krevního a lymfatického oběhu, zrychlení metabolismu, nastartování očistného procesu. Tělo a mysl se dokonale uvolní, doslova jej zaplaví nová energie a klient se cítí jako znovuzrozený.

500,- Kč/45 min.
(částečná – záda)
600,- Kč/60 min.
(částečná – záda, dekolt, horní končetiny)
700,- Kč/75 min.
(částečná – záda, dolní končetiny)
800,- Kč/90 min.
(celková – záda, horní a dolní končetiny)

 

Energetická masáž hlavy

Tato povzbuzující masáž dodává energii horní polovině těla. V oblasti ramen a šíje, kde si většina lidí uchovává velké napětí, odbourává ztuhlost a obnovuje hybnost. Uvolňuje svalstvo vlasové pokožky hlavy, povzbuzuje růst vlasů a zlepšuje jejich kvalitu. Je účinnou pomocí při bolestech hlavy a migrénách ze stresu, odstraňuje únavu očí, poruchy spánku a nespavost. Zároveň výrazně okysličuje mozek, zlepšuje koncentraci, navozuje ohromnou vzpruhu a duševní pohodu.

 450,- Kč/45 min.

Medová detoxikační masáž

Medová masáž je unikátní technika, při které dochází pomocí působení včelího medu a speciálních masážních hmatů k odstraňování toxinů nahromaděných v lidském těle. Zároveň při této masáži dochází k výraznému prokrvení a vyživení pokožky a uvolnění svalů zcela jiným způsobem, než při klasické masáži. Přes reflexní zóny zad masáž také stimuluje činnost jednotlivých orgánů těla a napomáhá tak k posílení imunity, celkové regeneraci a omlazení organismu. Klient se po této masáži cítí uvolněně a příjemně unaven.

350,- Kč/30 min.
450,- Kč/45 min.

 

BREUSSOVA Masáž

Breussova masáž je příjemná a uvolňující energetická masáž s regeneračními účinky na páteř. Speciálními hmaty za použití třezalkového oleje se páteř vyrovnává a natahuje s cílem oddálení obratlů od sebe. Dochází tak k uvolnění nervů, svalového napětí kolem páteře, výživě a regeneraci meziobratlových plotének, odstraňují se bolestivé blokády zad. Páteř je po masáži zrelaxovaná, obratle jsou ve správné poloze a klient prožívá pocit hluboké fyzické i psychické úlevy.

350,- Kč/30 min.
450,- Kč/45 min.

Hloubková terapie kosterního aparátu

Jedná se o léčebnou metodu, při které se speciálními manipulačními technikami (Dornova metoda, chiropraxe) umisťují jednotlivá kloubní spojení a obratle do správné fyziologické polohy. Tímto způsobem se řeší přímo příčina dnes rozšířených bolestí zad, kolen, ramen a jiných části pohybového aparátu. Po nápravě se vyrovnává celková statika i dynamika těla, mizí dlouhodobé bolesti či omezení pohybu, odstraňují se fyzické a energetické blokády, zlepšuje se psychika. Dochází k přirozeným regeneračním a hojivým procesům, tělo začíná správně fungovat. Po ošetření se celá terapie doplňuje Breussovou masáží, a tím se prohloubí uvolnění celého těla.

840,- Kč/90 min.

 

Manuální lymfodrenáž

Manuální lymfatická drenáž těla je velmi příjemná a jemná masáž, která má vynikající ozdravný, detoxikační, regenerační, relaxační i kosmetický účinek. Pomocí jemných drenážních hmatů dochází k uvolnění lymfatických uzlin a zrychlení toku lymfy, čímž se dosáhne odplavení škodlivin, odpadních látek, tuků a přebytku tkáňové tekutiny.

600,- Kč/60 min.
(horní nebo dolní končetiny)
800,- Kč/90 min.
(horní nebo dolní ½ těla)

 

Manuální lifting obličeje

Jedná se o účinnou a efektivní regenerační techniku, která dokáže bez pomocí skalpelu výrazně omladit obličej. Uvolněním stažených obličejových svalů a zlepšením prokrvení kůže dochází k regeneraci vazivových a elastických struktur. Již po prvním ošetření se vrásky a kontury výrazně vyhlazují, pleť se regeneruje a vypíná, mění se celkový výraz obličeje. Klient při této terapii za použití přírodních vonných olejů zažívá příjemný pocit relaxace a vnitřní pohody.

490,- Kč/45 min.

 

Masáž obličeje lávovými kameny

Vlivem tepla kamenů a kosmetické masáže se pleť viditelně omlazuje a regeneruje. Teplý tlak kamenů ihned proniká hluboko do svalů a tím dochází k rychlému a intenzivnímu uvolnění, prokrvení a vyživení svalů v oblasti obličeje, krku a dekoltu. Zároveň jsou ze svalů vyplavovány únavové látky, zejména kyselina mléčná, a jiné usazené škodliviny. Podporuje se obnova kolagenu, díky němuž je kůže pružnější a pevnější. V krátkém okamžiku obličej má lepší fyzický vzhled, pleť je výrazně hladká a vypnutá. Klient se po této masáži cítí maximálně uvolněný a duševně vyrovnaný.

490,- Kč/45 min.

 

Manuální lymfodrenáž obličeje

Pro svoje blahodárné účinky na regeneraci a pročištění pleti, relaxaci obličeje a celkové uvolnění se stává vyhledávanou terapií. Drenáží zaktivovaný lymfatický systém intenzivně odvádí z obličeje usazené odpadní látky a toxiny. Výrazně se tak potlačuje vznik vrásek, akné a nerovností na pokožce, pleť se vyhlazuje a čistí, urychluje se hojení a zjemnění jizev po zákrocích estetické chirurgie. Odstraňují se také otoky očních víček, redukují se váčky pod očima a druhá brada.

450,- Kč/45 min.

  

KRÁLOVSKÁ Masáž

Tato masáž je výjimečná. Cíleně je zaměřena na hloubkové uvolnění svalového aparátu. U nás budete v péči zkušeného terapeuta specialisty, který vyhodnotí váš aktuální stav a nastaví formu terapie. S použitím různých masážních a napravovacích technik, společně s aplikací rozehřátého oleje, dochází k dokonalému uvolnění a k celkové fyzické a duševní regeneraci.

690,- Kč/60 min.
840,- Kč/90 min.

-

SEPARATOR_Radon