OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontaktujte nás: +420 777 457 111 | info@lazne-lipova.cz

VILLA THERESA

Nádherná historická secesní vila, umístěná v horní části lázeňského náměstí, která prošla kompletní náročnou rekonstrukcí. Je největším ubytovacím objektem Schrothových léčebných lázní, ve třech podlažích je umístěno celkem 48 pokojů z toho 21 jednolůžkových a 27 dvoulužkových, na devíti pokojích je možné umístit přistýlku. Celková kapacita budovy bez přistýlek je 74 lůžek.  

 

Interiér Villy Theresa:

     

 

 

V suterénu budovy je umístěn provoz vodoléčby se 6 stanovišti přísadových a perličkových koupelí, jedním pracovištěm přísadových koupelí s aplikací cignolínu, pracoviště vlasového cignolínu, vířivé koupele dolních končetin, kontrastní koupele dolních končetin takzvané Kneippovy lázně. Součástí vodoléčby je také pracoviště fototerapie, které navazuje na balneoterapii. Je zde také pracoviště aplikace parafínu.

Villa Theresa nabízí bezbariérový přístup umístěný v zadním traktu budovy. Nově vybudovaný výtah obsluhuje všechna podlaží včetně vodoléčby v suterénu.

Výhodou je blízkost Léčebného domu, kde se nachází kompletní rehabilitační provoz a také blízkost budovy Villy Grohmann, kde je umístěna centrální lázeňská jídelna a příjemná restaurace s venkovní terasou.

 

SEPARATOR_Radon