OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontaktujte nás: +420 777 457 111 | info@lazne-lipova.cz
0 Kč

Komplexní lázeňská péče - samoplátci

Cena od 6.990,- Kč / osoba / pobyt

Potřebujete řešit svůj zdravotní stav, který byste rádi zlepšili a ulevili svým potížím, ale nemáte nárok na komplexní léčebný pobyt hrazený zdravotní pojišťovnou?
Využijte naší nabídky léčebného samopláteckého pobytu s možností konzultace zdravotního stavu s našimi odbornými lékaři specialisty, kteří vám budou nápomocni v řešení vašeho zdravotního problému a nastavení léčebného plánu vám na míru – vše pro zlepšení vašeho zdraví a kondice.

Tichá příroda Annenského údolí, lázeňská péče a léčba…. Užijte si nekonečnou pohodu v místě, kde příroda léčí…

Základní 7mi denní pobyt v ceně od 6 990,- lze libovolně prodloužit o další pobytové dny.

Volný čas pak můžete také trávit aktivně, nabízíme Vám širokou nabídku doprovodných činností, které zahrnují návštěvu wellnessového studia Tilia se saunami, vířivkou Infinité a několik druhů masáží. Budeme Vás tedy hýčkat jak se patří. V našem areálu a blízkém okolí, pak můžete využít dalších sportovních možností, zapůjčit si horskou koloběžku, badbintonový set, populární hole pro Nordic Walking a spoustu dalšího vyžití v horském prostředí.

V zimě je hned vedle lázní malý rodinný lyžařský areál "Lázeňský vrch" a v deseti minutovém dojezdu automobilem lyžařský areál Ramzová. Velmi oblíbené jsou také přilehlé trasy bežeckého lyžování.

 

7 denní pobyt obsahuje:

6x ubytování ve stylovém pokoji se sociálním zařízením
6x stravování formou polopenze - standardní lázeňská strava* (snídaně jednotná, oběd, večeře)
2 – 3 procedury denně, včetně vstupní a výstupní lékařské prohlídky
Zdarma 1 x možnost konzultace stravování s nutričním terapeutem.
Zdarma – 1 x vstup na 90 min do hotelového wellness studia TILIA
Zdarma slevová karta Jeseníky RegionCard  – po jejímž předložení máte u smluvních partnerů možnost uplatnit celou řadu slev v regionu Jeseníky.
 
Po dobu pobytu k dispozici župan

*Možnost dokoupení nadstandardní stravy v ceně 120,- Kč/den (snídaně rautová, oběd výběr ze 3 menu + nápoj, večeře výběr ze 2 menu + nápoj).

BONUS: Zapůjčení Nordic Walking holí po dobu pobytu

Cena zahrnuje  lázeňský poplatek 12,- Kč / noc

Ceny všech pobytových balíčků Vám rádi zašleme na Vaši mailovou adresu, své žádosti nám zasílejte na recepce@lazne-lipova.cz

Kontakty:
Schrothovy léčebné lázně s.r.o.
Dolní Lipová 382
790 61 Lipová-lázně

Tel: +420 777 457 111, +420 777 457 112
E-mail: recepce@lazne-lipova.cz

SEPARATOR_Radon