OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontaktujte nás: +420 777 457 111 | info@lazne-lipova.cz

Wellness hotel Villa Grohmann****

I  HOTEL  I  UBYTOVÁNÍ  I  WELLNESS  I  MASÁŽE  I  UDÁLOSTI / KONGRESY  I

 

Wellness hotel Villa Grohmann je hlavní hotelový lázeňský dům.
    Zde se nachází centrální lázeňská kuchyně vybavená zcela novou moderní technologií. Na kuchyň navazuje prostorná lázeňská jídelna. Novinkou je moderní a svěží restaurace propojená s venkovní zastřešenou terasou. Je k dispozici pro lázeňské hosty i pro širokou veřejnost.

 

Budova

 

 

Více o hotelu 

 

Ve druhém a třetím patře je k dispozici celkem 15 dvoulůžkových hotelových pokojů, z toho jsou čtyři pokoje apartmánového typu s prostornou rohovou vanou. Všechny pokoje jsou komfortně a moderně vybaveny, se sociálním zařízením, minilednicí, TV a bezdrátovým připojením k internetu.

 

Interiér pokojů


Více o ubytování 

 

 V podzemním patře pod restaurací se nachází nové moderní wellness s luxusní vířivkou, finskou a parní saunou, relaxačními zónami s příjemnými vyhřívanými lavicemi a krbem.

 

Interiér wellness


Více o wellness 

 

V prvním patře se nachází zrekonstruované konferenční prostory vhodné pro pořádání nejrůznějších kolektivních akcí. Vzhledem k tomu, že prostory nabízí širokou variabilitu uspořádání, můžeme maximálně vyhovět požadavkům klientů. Je zde možné uspořádat školení menšího i většího rozsahu s kapacitou až 100 osob, konference a teambuildingové akce.

 

Interiér konferenčních prostor 

.

Více o konferenčních místnostech 

Nabízíme také zajištění svatebních hostin, firemních večírků, společenských akcí a setkání včetně realizace kulturního programu a cateringu. Pro lázeňské hosty jsou zde pořádány pravidelné hudební a kulturní večery s tancem a tématické přednášky. Budova je vybavena výtahem a je bezbarierová.

SEPARATOR_Radon

NOVINKY A UDÁLOSTI

 • 03 Aug 2020

  VĚRNOSTNÍ PROGRAM

  vp_uvod.jpgOd 3.8. spouštíme VĚRNOSTNÍ PROGRAM.

   

 • 01 Aug 2020

  Dětský den 30. 7. 2020

  dd_uvod.jpg

  Prázdninová akce pro lázeňské děti se vydařila. Naši malí pacienti plnili vědomostní soutěže, sportovali a společně si užili spoustu zábavy a legrace. 

 • 20 Jul 2020

  REZERVACE A PŘÍJEM VOUCHERŮ NA SLEVU 4000,-Kč

  BOHUŽEL BYL ZCELA VYČERPÁN NÁŠ LIMIT VEŘEJNÉ PODPORY A POKUD NEBUDE SCHVÁLEN NAVÝŠENÝ LIMIT JSOU REZERVACE A PŘÍJEM VOUCHERŮ NA SLEVU 4000,-Kč Z PROGRAMU COVID-LÁZNĚ PŘIJÍMÁNY S VÝHRADOU, ŽE JEJ BUDE MOŽNÉ UPLATNIT POUZE V PŘÍPADĚ NAVÝŠENÍ LIMITŮ

  POBYTY HRAZENÉ Z VEŘEJNÉHO ZDRAVOTNÍHO POJIŠTĚNÍ A SAMOPLÁTCI PŘIJÍMÁME BEZ OMEZENÍ DLE VOLNÝCH KAPACIT UBYTOVÁNÍ

archív

© 2020, Schrothovy léčebné lázně s.r.o. - všechna práva vyhrazena