OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontaktujte nás: +420 777 457 111 | info@lazne-lipova.cz

Villa Theresa***

 
Historická secesní vila umístěná v horní části lázeňského náměstí. V roce 2018 prošla kompletní náročnou rekonstrukcí,
 je největším ubytovacím objektem Schrothových léčebných lázní. Ve třech podlažích je umístěno celkem 48 pokojů z toho 21 jednolůžkových a 27 dvoulužkových. Celková kapacita budovy bez přistýlek je 74 lůžek. 
 

Budova

 

Interiér pokojů

Panoramatické fotografie

 V podzemním podlaží budovy je umístěn provoz vodoléčby se 6 stanovišti přísadových a perličkových koupelí, jedním pracovištěm přísadových koupelí s aplikací cignolínu, pracoviště vlasového cignolínu, vířivé koupele dolních končetin, kontrastní koupele dolních končetin takzvané Kneippovy lázně. Součástí vodoléčby je také pracoviště fototerapie, které navazuje na balneoterapii. Je zde také pracoviště aplikace parafínu.

Pracoviště vodoléčby

Villa Theresa nabízí bezbariérový přístup umístěný v zadním traktu budovy. Nově vybudovaný výtah obsluhuje všechna podlaží včetně vodoléčby v podzemním podlaží.Výhodou je blízkost Léčebného domu, kde se nachází kompletní rehabilitační provoz a také blízkost budovy Villy Grohmann, kde je umístěna centrální lázeňská jídelna a příjemná restaurace s venkovní terasou.

Interiér Villy Theresa 

 

SEPARATOR_Radon

NOVINKY A UDÁLOSTI

 • 03 Aug 2020

  VĚRNOSTNÍ PROGRAM

  vp_uvod.jpgOd 3.8. spouštíme VĚRNOSTNÍ PROGRAM.

   

 • 01 Aug 2020

  Dětský den 30. 7. 2020

  dd_uvod.jpg

  Prázdninová akce pro lázeňské děti se vydařila. Naši malí pacienti plnili vědomostní soutěže, sportovali a společně si užili spoustu zábavy a legrace. 

 • 20 Jul 2020

  REZERVACE A PŘÍJEM VOUCHERŮ NA SLEVU 4000,-Kč

  BOHUŽEL BYL ZCELA VYČERPÁN NÁŠ LIMIT VEŘEJNÉ PODPORY A POKUD NEBUDE SCHVÁLEN NAVÝŠENÝ LIMIT JSOU REZERVACE A PŘÍJEM VOUCHERŮ NA SLEVU 4000,-Kč Z PROGRAMU COVID-LÁZNĚ PŘIJÍMÁNY S VÝHRADOU, ŽE JEJ BUDE MOŽNÉ UPLATNIT POUZE V PŘÍPADĚ NAVÝŠENÍ LIMITŮ

  POBYTY HRAZENÉ Z VEŘEJNÉHO ZDRAVOTNÍHO POJIŠTĚNÍ A SAMOPLÁTCI PŘIJÍMÁME BEZ OMEZENÍ DLE VOLNÝCH KAPACIT UBYTOVÁNÍ

archív

© 2020, Schrothovy léčebné lázně s.r.o. - všechna práva vyhrazena