OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontaktujte nás: +420 777 457 111 | info@lazne-lipova.cz

Vzhledem ke zjištěnému technického stavu objektu Moravanka, kde je umístěna centrální kuchyň a jídelna, jsme byli nuceni přehodnotit rozsah oprav a i termín spuštění, prozatím alespoň komerčního ubytovacího a stravovacího provozu. Celý systém vytápění je bohužel popraskaný a tudíž nepoužitelný a musí být vyměněn za nový, tedy rozvody a nové radiátory. To samozřejmě opravu nejen prodražuje, ale i zásadně zdržuje. Bez této budouvy je zahájení provozu bohužel zcela nemyslitelné, jelikož bychom neměli kde zajistit ubytovaným hostům stravování.
Jinak na Moravance bude možné se těšit na zcela nově vybavenou kuchyň a na kompletně nové interiery jídelny, nově vybavenou restauraci přístupnou pro veřejnost a výtah.

Co se týká dalších probíhajících oprav tak již byla vyměněna okna na třech důležitých budovách na další začíná výměna dnes.

Zahájení provozu hotelového lázeňského domu Moravanka lze předpokládat nejdříve začátkem listopadu, nebo spíše až začátkem prosince. Zahájení lázeňského provozu bude nejdříve na jaře roku 2017, zde nejvíce záleží na vyjádřeních kompetentních úřadů a vydání jejich povolení.

Omlouváme se všem, kterým neodpovídáme obratem na emaily, musíme řešit situaci dle priorit a někdy opravdu není možné stíhat odpovídat na množství e-mailů.

Pozvánky k pohovorům na některé profese budou probíhat již v průběhu září a října, pokud jste zaslali svůj životopis na náš e-mail, máme ho v evidenci a v případě našeho zájmu o Vás se ozveme a na pohovor Vás pozveme.

Za Schrothovy léčebné lázně Vám přeji krásný poslední prázdninový den.
Michal Dyntera

SEPARATOR_Radon

NOVINKY A UDÁLOSTI

 • 03 Aug 2020

  VĚRNOSTNÍ PROGRAM

  vp_uvod.jpgOd 3.8. spouštíme VĚRNOSTNÍ PROGRAM.

   

 • 01 Aug 2020

  Dětský den 30. 7. 2020

  dd_uvod.jpg

  Prázdninová akce pro lázeňské děti se vydařila. Naši malí pacienti plnili vědomostní soutěže, sportovali a společně si užili spoustu zábavy a legrace. 

 • 20 Jul 2020

  REZERVACE A PŘÍJEM VOUCHERŮ NA SLEVU 4000,-Kč

  BOHUŽEL BYL ZCELA VYČERPÁN NÁŠ LIMIT VEŘEJNÉ PODPORY A POKUD NEBUDE SCHVÁLEN NAVÝŠENÝ LIMIT JSOU REZERVACE A PŘÍJEM VOUCHERŮ NA SLEVU 4000,-Kč Z PROGRAMU COVID-LÁZNĚ PŘIJÍMÁNY S VÝHRADOU, ŽE JEJ BUDE MOŽNÉ UPLATNIT POUZE V PŘÍPADĚ NAVÝŠENÍ LIMITŮ

  POBYTY HRAZENÉ Z VEŘEJNÉHO ZDRAVOTNÍHO POJIŠTĚNÍ A SAMOPLÁTCI PŘIJÍMÁME BEZ OMEZENÍ DLE VOLNÝCH KAPACIT UBYTOVÁNÍ

archív

© 2020, Schrothovy léčebné lázně s.r.o. - všechna práva vyhrazena