OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontaktujte nás: +420 777 457 111 | info@lazne-lipova.cz
0 Kč

Nabídka Hotelu VILLA GROHMANN

I  HOTEL  I  UBYTOVÁNÍ  I  WELLNESS  I  MASÁŽE  I  UDÁLOSTI / KONKRESY  I

VILLA GROHMANN***                              

Grohmannova villa je klíčový hotelový lázeňský dům. V přízemí je umístěna hlavní lázeňská kuchyně, vybavená zcela novou moderní kuchyňskou technologií. Na kuchyň navazuje velká lázeňská jídelna. Novinkou je moderní a svěží restaurace s venkovní terasou a to nejen pro lázeňské hosty, ale i pro širokou veřejnost.

V prvním patře se nachází zrekonstruované konferenční prostory, vhodné pro pořádání nejrůznějších kolektivních akcí. Vzhledemk tomu, že lze prostor různě přizpůsobit dle požadavků klientů, je možné uspořádat malá školení, teambuildingové akce, školení velkých skupin až do 100 osob, pořádání konferencí, školících akcí, stvatebních hostin, firemních večírků, společenských akcí a setkání, včetně kulturního programu a zajištění cateringu. Pro lázeňské hosty budou zajištěny v tomto patře pravidelné hudební a kulturní večery s tancem.

 

Ve druhém a třetím patře je umístěno celkem 15 dvoulůžkových hotelových pokojů se sociálním zařízením a TV z toho jsou čtyři pokoje apartmánového typu.

V suterénu Grohmannovy villy se nachází nové moderní wellness s výřivkou, finskou a parní saunou a relaxačními zónami.

Budova je vybavena výtahem a je bezbarierová.

 

SEPARATOR

SCHROTHOVY LÉČEBNÉ LÁZNĚ DOLNÍ LIPOVÁ

NOVINKY

archiv